czwartek, 24 listopada 2016

Recenzja "Dziękuję Ci, Cukierku!" i "Gdzie jesteś, Cukierku?" Waldemar Cichoń

Dzisiaj chciałam Wam pokazać dwie bardzo fajne książeczki "Dziękuję Ci, Cukierku!" i "Gdzie jesteś, Cukierku?" wydawnictwa Dreams. Z tej serii na stronie wydawnictwa znajdziecie jeszcze "Jak się masz, Cukierku?" pozostałe trzy tytuły mają niestety wyczerpany nakład.


      

  1. "Gdzie, jesteś Cukierku?"


W książce znajdziemy 8 opowiadań: Gdzie jest Kluzo?, Misja ratunkowa, Sandacz po polsku, Moc dyscypliny, Na łonie natury, Ciche dni, Postrach okolicy oraz Jeden dzień z życia kota.

Tytułowy Cukiereczek to imię kota, który ciągle rozrabia i sprawia wciąż nowe problemy. Choć kotek jest niezły łobuzem i psotnikiem to wcale nie oznacza, że zawsze tak jest. Zdarza się, że zostaje niesłusznie posądzony o zjedzenie koszatniczki Kluzo, która nagle zniknęła. Są sytuacje, że zjada pysznego sandacza z kuchni, który był specjalnym daniem dla gości, robiąc przy tym mały bałagan.

Ta książka jest już 5 tomem opowiadań o tym niesfornym kotku, którego tak naprawdę nie da się nie lubić.

Książkę możecie kupić na stronie Wydawnictwa tutaj za 20 zł.
2. "Dziękuję Ci, Cukierku!" 

Szósty tom o słynnym Cukiereczku również nie zawodzi czytelnikom, dostarczając dużo śmiechu. W środku czeka na Nas znowu 8 wspaniałych opowiadań z udziałem niesfornego, ale kochanego kotka: Spięty Mikołaj, Lekarstwo, Kto wygra mecz?, Udajemy owce, Nic nadzwyczajnego, Superbohaterowie, Naprzód "Dzikie koty" oraz Detektyw Pazur prowadzi śledztwo.

Jak podać chorym kotom lekarstwo, by nikogo nie podrapały? I dlaczego przyda się tutaj dywan i okulary? Jak koty mogą pomóc zdobyć gol na boisku piłkarskim? Na te inne pytanie znajdziecie odpowiedzi, czytając tą wspaniałą książkę o przygodach Cukiereczka i Tradycji.

Książkę możecie kupić na stronie Wydawnictwa tutaj za 20 zł.


 

1 komentarz:

  1. moje dziecko uwielbia wszystkie książeczki o kotach, ta na pewno by się jej spodobała. Pozdrawiam, Jagna

    OdpowiedzUsuń