piątek, 7 kwietnia 2017

Piosenki na każdą okazję wyd. Martel

"Piosenki na każdą okazję" wydawnictwa Martel to 134 strony rozśpiewanych piosenek na różne okazję- od Świąt, po piosenki związane z Dniem Babci, Dniem Nauczycieli a nawet początkiem jesieni i Mikołajkami.
Książka jest bardzo ładnie wydana, w dużym formacie i twardej oprawie. W samej książce znajdziemy teksty wielu piosenek na różne okazje m.in. na Walentynki, Dzień Kobiet, Prima Aprilis, Wielkanoc, Dzień Ziemi, Dzień Matki, Dzień Ojca, Wakacje, Wakacje, Nowy Rok, Mikołajki, Boże Narodzenie oraz wiele innych.

Do książki dołączona jest płyta CD na której znajdziemy 16 piosenek, które śpiewają - Majka Jeżowska, Paweł Królikowski, Anna Jurksztowicz, Olga Bołądź, Kasia Wilk, Małgorzata Bernatowicz oraz Olga Bończyk.


Na płycie znane piosenki takie jak: Na plaży, Kochany Panie Mikołaju, Owocowy karnawał, czy Rock and Roll z babcią.

3 komentarze:

  1. Warto puszczać dziecku piosenki od małego

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam jednego malucha, który byłby zachwycony :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja wnusia Zuzia bylaby szczesliwa gdyby taka ksiazke miala.Zuzia uwielbia piosenki i z checia je spiewa.Ksiazeczka mi sie bardzo podoba,bo jest pieknie wydana.Zuzia ma kilka ksiazeczek wydanych przez wydawnictwo Maryel.Ostatnia ksiazeczke dla Zuzi wygralam w konkursie organizowanym wlasnie przez Wasze wydawnictwo.Pozdrawiam Barbara Gruszczyk

    OdpowiedzUsuń