poniedziałek, 5 czerwca 2017

Gry karciane Top Trumps

Znacie karty Top Trumps firmy Winning Moves? Karty z ulubionymi bohaterami bajek, takimi jak: Psi Patrol, Minionki, My little Pony, Kraina lodu, Trolle...Karty z ulubionymi bohaterami bajek o prostych zasadach to idealny prezent dla fanów tych bajek. Cel gry: każdy z graczy ma równą liczbę gier, zgodnie ze wskazówkami zegara gracz wymienia jedną cechę np. wzrost, magiczność, uroda itp... i odczytuje wartość ze swojej karty, gracz który ma większą liczbę wygrywa tą rundę i zgarnia karty przeciwników. Wygrywa ten gracz, który zbierze wszystkie karty :)

Dodatkowo na każdej karcie jest wizerunek innego bohatera z bajki oraz towarzyszy mu krótki opis, tak by można poznać wszystkie postacie :)

Gry karciane to świetna zabawa nie tylko w domu, idealnie sprawdzają się w podróży czy na wakacjach. Zajmują mało miejsca i można mieć je zawsze przy sobie. Zmieszczą się do każdego plecaczka małego wędrowcy czy nawet do kiszenie. Idealnie sprawdzą się na koloniach czy na wypady pod namiotem, gdy pogoda jest deszczowa :) Można także zagrać szybką rundkę na długiej przerwie w szkole oraz na plaży, na kocyku, przy słoneczku :)

Dodatkowo karty zawierają solidne, plastikowe opakowanie- także nie na ma opcji, że opakowanie nam się podrze, zaraz zniszczy i nie będzie gdzie schować ulubionych kart :)

3 komentarze:

  1. bardzo fajne na pogodę i niepogodę :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. karty tzw zabijacz czasu☺

    OdpowiedzUsuń
  3. Idealne na plaże gdy dzieciom zaczyna sie nudzic, musimy kupic z krainą lodu

    OdpowiedzUsuń