poniedziałek, 14 maja 2018

"Ktoś Ci się przygląda"

"Ktoś ci się przygląda" Katarzyna Misiołek to książka obyczajowa, która wywoła nie raz gęsią skórkę u Was :)"Anna, radiowa dziennikarka, której nocny program „Randka w ciemno” jest bardzo popularny wśród słuchaczy, mieszka z pięcioletnim synem w starym domu na krakowskim Podgórzu. Jest kobietą jakich wiele – rozwiedzioną samotną matką, która godzi pracę zawodową z opieką nad dzieckiem. W jej życiu nie dzieje się nic niezwykłego, aż do dnia, w którym odkrywa, że ktoś się koło niej kręci. Ktoś, kto ma klucze do jej domu. Ktoś zupełnie obcy, a może bliski? Ktoś, kto nie waha się naruszyć pewnych granic i być może ma złe zamiary… Anna zaczyna się bać. Ten, kto ją osacza, wciąż pozostaje w ukryciu. Anna gubi się w domysłach, powoli przestaje ufać nawet swoim bliskim. Nęka ją nowy sąsiad? Syn gruzińskiej gosposi o ponurym spojrzeniu? Były student, z którym miała przelotny romans? Jak wiele wiemy o ludziach, których spotykamy na co dzień? I czy to możliwe, że Anna, która bardzo źle zniosła swój niedawny rozwód, wszystko to sobie wyobraziła? Pozostawiona samej sobie, osamotniona po odejściu męża, wpada w paranoję, czy może jednak ktoś na nią czyha?"

To kolejna książka Katarzyny Misiołek od której nie mogłam się oderwać. Książka pochłonęła mnie na całego i nie mogłam jej odłożyć dopóki jej nie skończyłam. Powieść wywołała u mnie nie raz dreszczyk, co sprawiło, że jeszcze bardziej byłam ciekawa jej zakończenia. W książce znajdziemy wszystkie emocje jakie powinny być w dobrej książce- od śmiechu, przez element zaskoczenia po strach.

Ktoś ci się przygląda” ma zdecydowanie dobrą i ciekawą fabułę.  Samo zakończenie jest mało przewidywalne co sprawia, że książka jeszcze bardziej u mnie zyskała. Lubię takie książki, które mają w sobie coś czym mogą mnie zaskoczyć. Teraz pozostaje mi czekać na kolejną, mam nadzieję, że również dobrą powieść autorki.

Ta nowość do kupienia w księgarni Tania Książka.

2 komentarze:

 1. Nic jeszcze nie czytałam tej autorki :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przerażająca okładka :o cieszę się, że powieść tak mocno Cię wciągnęła. Jak widać, książka godna uwagi!

  Pozdrawiam ♥
  Książkowa Przystań

  OdpowiedzUsuń