środa, 29 marca 2017

Seria "Maluch odkrywa świat"

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić fajną serię książeczek dla najmłodszych "Maluch odkrywa świat" wydawnictwa Wilga.
 W tej serii dostępne tytuły:
Mój dzień, Na wsi, W domu, Zwierzęta, Zwierzęta małe i duże, Czyj to głos, Kolory, Wokół nas

Książeczki duże, kartonowe, zawierają 10 stron kolorowych obrazków przypisanych tematycznie. Każda książeczka to mnóstwo nowych słów i obrazków dla najmłodszych. Obrazki bardzo wyraźne, odzwierciedlają prawdziwe przedmioty czy zwierzątka. Każdy maluch na pewno z tymi książeczkami z łatwością i przyjemnością będzie poznawał nowe przedmioty i uczył się ich nazw.

Oglądanie obrazków i nazywanie ich odpowiednim słowem sprawia, że dzieci z łatwością je zapamiętują i wzbogacają swój rozwój słów i przenoszą je do użytku codziennego.

Dzieci bardzo szybko uczą się spostrzegawczości i na przykład poznając słowo krowa i rozpoznając ją w książeczce szybko poznają prawdziwą krowę na łące ;) Tak było w przypadku mojej córki, bardzo szybko zaczęła przenosić słowa, które poznała dzięki takim książeczką do użytku codziennego.

Książeczka Czyj to głos dodatkowo oprócz nazw pod obrazkami jest podpisana dźwiękami, np pod sową znajdziemy: uhu,uhu... pod żabą: kum, kum itp Oprócz zwierzątek znajdziemy w niej odgłosy pojazdów, instrumentów czy przedmiotów.


Cena sugerowana: 12,99 zł

2 komentarze:

  1. Dla dziecka przydatne bedzie wszystko co kolorowe <3 ;) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowne książeczki i takie kolorowe :)

    OdpowiedzUsuń