Strony

środa, 20 września 2017

Cukierki i Frogi

Cukierki i Frogi to gry dla dzieci firmy Granna z serii GraMy.
 Cukierki i Frogi to gry dla wszystkich, czyli dla całej rodziny. P\Cukierki polegają na połączeniu cukierków tak by tworzyły całość. Dodatkowo za połączenie ciasteczka i lizaka cukrowego można zdobyć dodatkowe punkty. My zaczęliśmy granie od dokładania pojedynczo żetonów do pozostałych tak by tworzyły całość, im więcej smakołyków uda nam się ułożyć za jednym razem tym więcej zdobywamy punktów. W instrukcji znajdziemy wariant podstawowy gry i zaawansowany, także nikt nudzić się nie będzie :)

Frogi to gra polegająca na przeprowadzeni żabek przez staw, ze swojego kafelka na kafelek gracza. Kafelki, które przedstawiają nam jezioro dają nam wielkie pole popisu, bo za każdym razem Nasze jeziorko może wyglądać w inny sposób. To od Nas zależy jak je ułożymy.
Gra rozpoczyna się od naszych kafelków startowych, gdzie początkowo ustawiamy 3 nasze żabki. Żabki mają na celu opuszczenie kafelków startowych, które zostają zatopione po opuszczeniu. Co oznacza, że nie można już na nie wrócić, a żeby wrócić trzeba je odtopić. To dopiero początek gry, a już jest naprawdę bardzo ciekawie.

Jest to dużo trudniejsza gra od wyżej opisanych cukierków, dlatego jest ona przeznaczona dla dzieci od 7 lat, zaś gdy Cukierki już od 5 lat. Gra Frogi daje Nam duże pole popisu, ponieważ zawiera wiele możliwości i wiele akcji specjalnych, które Nam towarzyszą podczas gry. Przy obu tych grach spędzimy na pewno miłe popołudnia z dziećmi ;) Bardzo fajne i pomysłowe ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz