poniedziałek, 25 września 2017

Mój fantastyczny ogród Clementoni

Mój fantastyczny ogród firmy Clementoni to super pomysł na prezent szczególnie dla dziewczynek, które lubią prace ogrodowe:) Choć pewnie nie jednemu chłopcu też by się spodobało.


Zestaw zawiera zabawne doniczki, które trzeba sobie samemu złożyć (w kształcie marchewki, jabłka i kukurydzy). Tutaj jedynie mogłabym się przyczepić, że Nasza marchewka jest czerwona, a jabłko pomarańczowe :) Oprócz tego w zestawie znajdziemy grabki, łopatkę, nasionka, naklejki, torf, zieloną podstawkę do roślinek i instrukcję. My póki co posadziliśmy trawę i koniczynkę w doniczkach, a pozostałe nasionka zostawiliśmy sobie do posadzenie na tacce na wiosnę (wtedy pięknie udekoruje nam balkon).

Trawa zaczęła już kiełkować po 2 dniach, a po niecałym tygodniu mieliśmy już naprawdę wysoką trawę i rozwijające się koniczynki.Zestaw zawiera wszystko co potrzeba, a dzieciom na pewno sprawi wiele radości. Doniczki nie dość, że ładnie wyglądają to można je wykorzystać wielokrotnie. Nic się z nimi nie dzieje, bo są plastikowe, także można je myć i są odporne na upadki :)
2 komentarze: