piątek, 1 grudnia 2017

Klocki łamigłówka- Neko Toys Shop

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mądre klocki, a właściwie Klocki łamigłówka ze sklepu Neko Toys Shop. 
Z tymi klockami można się nieźle pogłówkować :)W drewnianej skrzynce znajdziemy 80 kolorowych klocków w różnych kształtach. Klocki można układać w dowolny sposób lub sugerując się zadaniami z książeczki dołączonej do zestawu. Klocki trochę przypominają grę tetris, znaną Wam pewnie z dzieciństwa. Jednak ułożony poziom nie zanika i nie zbieramy za to punktów, ale możemy spróbować ułożyć klocki w prostokątnym pudełku, tak by idealnie je wypełniły.

W książeczce znajdziemy kilka fajnych zadań, które mamy do wykonania. Małe dzieci z tymi prostymi zadaniami sobie na pewno poradzą, ale przy stworzeniu figur przestrzennych już trzeba troszkę pogłówkować. Dorośli również nieźle się wciągają i układają figury.

Gra zapewni mnóstwo radości, uczy na pewno logicznego myślenia i przestrzennej wyobraźni. Ponadto uspokaja i pozwala się wyciszyć, działa  na nas jak puzzle, więc można się zrelaksować :) :)

Klocki są kolorowe i bardzo solidnie wykonane, a dołączona drewniana skrzyneczka sprawi, ze klocki nigdy nam się nie zgubią i zawsze będą schowane w swoim miejscu. Polecam :)
3 komentarze:

 1. O to coś dla mojej Majki :)

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne:)

  zapraszam czasami do mnie:
  http://krzywakromeczka.blogspot.com/
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne te klocki, super pomysł na mikołajkowy prezent dla mojego chrześniaka :)

  OdpowiedzUsuń