wtorek, 13 grudnia 2016

Książki o piratach i rycerzach dla chłopców wyd. Papilon

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać dwie propozycje książkowe typowo dla chłopców- jedna o piratach, druga o rycerzach wydawnictwa Papilon. Obie te książki zostały nagrodzone w IV Konkursie literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży.
1. "Wielka wyprawa pirata Nata"Fascynująca opowieść o małym piracie Nacie, który przeżywa duże i małe przygody wraz ze swoją rodziną. Poznaje nowe, nieznane mu wcześniej stworzenia, rozmawia z nimi. Odkrywa i dociera na Bananowe Wyspy, dostaje złoty kluczyk, który używa do... no właśnie do czego? Także przydaje mu się jego piracki nóż... musicie koniecznie przeczytać, żeby poznać wszystkiego przygody pirata Nata.


Format: 260x205mm
Liczba stron: 96
Okładka: Oprawa twarda 
 
Książka do kupienia tutaj na stronie wydawnictwa w cenie 22,12 zł 

2. "Bajka o tym, jak błędny rycerz nie uratował królewny, a smok przeszedł na wegetarianizm"Fascynująca opowieść o tym jak smok porwał królewnę i uwięził ją na szczycie góry, zwanej Kurzym Wierchem. Król dodał ogłoszenie do gazety, że wyznaczył nagrodę: pół królestwa i rękę królewny dla śmiałka, który  uwolni królewnę z łap smoka. Kto się podjął tego wyzwania i jakie przygody mu się przytrafiały o tym już koniecznie musicie przeczytać sami.

Format: 260x205mm
Liczba stron: 80
Okładka: Oprawa twarda 
 
Książka do kupienia tutaj na stronie wydawnictwa w cenie 22,12zł.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz