wtorek, 2 maja 2017

Szczoteczka SEYSSO Baby

Lubią Wasze dzieci myć ząbki? Mają wyrobiony ten nawyk? Poczytajcie jakie metody u Nas się sprawdziły :)
Przede wszystkim na pierwszym miejscu najważniejszy jest dobór szczoteczki, u Nas świetnie sprawdziła się szczoteczka Seysso Baby. Jest to szczoteczka soniczna przeznaczona dla dzieci do lat 3. Co to jest szczoteczka soniczna? Jest to nowsza wersja klasycznej szczoteczki elektrycznej. Delikatnie usuwa zabrudzenia i przebarwienia z ząbków dzieci za pomocą ruchu wymiatająco – pulsującego. Dzięki temu nie uszkadza się szkliwo i nie dochodzi do recesji dziąseł.

Co ważne szczoteczka jest lekka, idealnie dopasowana do rączek małych dzieci, podświetlana (a dzieci to lubią) - moja córka początkowo chciała myć zęby przy zgaszonym świetle, by lepiej było widać jak szczoteczka się świeci. Szczoteczka też jej służyła jako latarka, więc zaprzyjaźniły się na całego :) Ponadto szczoteczka wibruje co nie tylko jest lepsze dla ząbków dzieci, bo są lepiej czyszczone, ale dzieci uwielbiają, że coś się dzieje- coś wibruje, coś się rusza a do tego świeci :D

Szczoteczka powstała z myślą o dzieciach z mlecznymi ząbkami, ma delikatne włosie, jest lekka i ergonomiczna, ma 2-minutowy timer i aż 16.000 ruchów na minutę. Fioletowy kolor jest kolorem neutralnym, czyli szczoteczka może być przeznaczona dla dziewczynek i chłopców :) Do jej działania potrzeba jest tylko 1 bateryjka (AAA), bez problemu również dokupimy nowe końcówki.

A teraz zdradzę Wam Nasz sekret, który sprawił, że córka chętnie myje ząbki. Oczywiście sama szczoteczka też jest ważna, ale gdy jeszcze córce trzeba było myć ząbki wyjęliśmy z jednej z naszych gier - klepsydrę (często takie klepsydry są elementem planszówek, my chyba mamy ich z pięć :)) Obracamy klepsydrę i piasek się sypie, a dziecko szoruje ząbki.  Często muszę sama dziecku zabierać już szczoteczkę do zębów, a wtedy pata pytanie :"To piasek się już skończył?" ;)

Możecie również stworzyć tablicę z planem mycia ząbków, po każdym wyszczotkowaniu dziecko samo przykleja naklejkę- to też działa :)3 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł z tą klepsydrą, ale z naklejkami to już całkiem czad :) Dzieci lubią takie atrakcje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. super szczoteczka, trzeba dzieci uczyć od najmłodszych lat mycia ząbków.

    OdpowiedzUsuń
  3. oj tak mycie zębów to podstawa :)

    OdpowiedzUsuń