wtorek, 4 lipca 2017

Pętla motoryczna Łąka

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać zabawkę drewnianą jaką jest pętla motoryczna Łąka ze sklepu Neko Toys
Zabawka jest drewniana-zawiera drewniane podstawa oraz elementy, pręty metalowe oraz kawałki sznurka pod elementami na podstawie. Elementy zostały starannie wykonane, jeżyk ma namalowany nosek, oczko i usta, muchomorek kropki na kapeluszu, a listek piękne paseczki. Sama pętla ma 23 cm wysokości, więc jest naprawdę duża. Średnica tej zabawki to 18 cm. Początkowo muszę Wam się przyznać, że trochę cena tej zabawki mnie zszokowała, ale gdy tylko do mnie przyszła (a przyszła naprawdę szybko :)) to zrozumiałam dlaczego :) Zabawka jest naprawdę duża i starannie wykonana. Daje dzieciom dużo możliwości przekładania kuleczek i listków przez metalowe druciki. Dodatkowo grzybki i jeżyki są na sznureczkach i można je podnieść do góry.

Pętla rozwija zdolności motoryczne u dzieci, idealne już dla rocznych dzieci, choć i starsze dzieci zainteresuje :) Dzieci bardzo lubią tego typu zabawki, gdzie mogą coś przekładać, podnosić, przewlekać itp... Jest to zabawka tego typu, którą powinno mieć każde dziecko w domu. Dodam jeszcze, że zabawka naprawdę sprawia, że dziecko jest nią długo zainteresowane i często powraca do niej :) U nas się sprawdziła w 100% - warta swojej ceny za jakość, wykonanie i zainteresowanie dziecka :)

Dodatkowo jeśli bylibyście niezadowoleni z zakupu to bez podawania przyczyny można w ciągu 14 dni zwrócić towar do sklepu.4 komentarze:

 1. jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem to polecam, bo naprawdę dziecko się interesują takimi zabawkami ;) Zosia

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładnie wykonana, bardzo nam się podoba :D Pozdrawiam, Krysia z Amelką

  OdpowiedzUsuń
 3. super😊 lepiej jedna porżadna zabawka niż kilka badziewi☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo urocza, na pewno zajmuje dziecko na dłuższy czas :)

  OdpowiedzUsuń