czwartek, 3 sierpnia 2017

"Czerwień jarzębin" Katarzyna Michalak

"Czerwień jarzębin"  Katarzyny Michalak to już chyba piąta książka tej autorki, którą udało mi się przeczytać. Kolejna dobra książka :)To druga książka z leśnej trylogii, opowiada o trzech braciach i trzech przyjaciółkach, którzy nie mieli lekko w życiu. Gdy nagle się spotykają, zło czyha na nich z każdej strony. Choć wszystko wydaje się poukładane to wtedy nagle dzieje się coś niespodziewanego. Książka opowiada o sile prawdziwej przyjaźni, zaufaniu i wierności. W tej książce zły los obraca się przeciwko Gabrieli, która ginie z dnia na dzień. Gabriela może liczyć tylko na pomoc swoich przyjaciółek, obawia się że nie uda im się dotrzeć na czas by jej pomóc. Czy przyjaciołom uda się ją odnaleźć, jakie niespodziewane historie będą się im przytrafiać?

Choć jest to druga część trylogii to można się w niej odnaleźć bez czytania pierwszej, ale bardzo chętnie przeczytam pierwszą część i już za niecały miesiąc trzecią część- premiera pod koniec sierpnia :) Książkę czyta się bardzo szybko, momentami aż za szybko. Można powiedzieć, że jest napisana lekkim piórem. Ciężko przestać czytać, bo co chwilę coś się dzieje i jesteśmy ciekawi co się stanie po przeczytaniu kolejnej kartki i jeszcze kolejnej... aż książka dobiega końca :) Jest to na pewno idealna powieść na letnie wieczory, miał, szybka opowieść o o miłości i przyjaźni :)

Ta książka dla kobiet do kupienia w księgarni Tania Książka.

6 komentarzy:

  1. Jeszcze nie czytałam, ale recenzja zachęca. Na letnie wieczory polecam też książkę "Prokurator" Pauliny Świst. Bardzo mnie wciągnęła, polecam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kończę serię owocową i biorę się za Leśna😀 Zosia

    OdpowiedzUsuń
  3. Michalak pisze fajnym, lekkim piórem.

    OdpowiedzUsuń