środa, 20 września 2017

"Błękityne sny" Katarzyna Michalak

"Błękitne sny" to już  trzecia część leśnej trylogii:Jest to kontynuacja losów przyjaciółek i braci opisanych w "Leśnej polanie" i "Czerwieni jarzębin". Tworzą oni zwariowane historie, często śmieszne, często groźne, dlatego nie można się nudzić czytając tą sagę. Opisywane historie przedstawione są w ciekawy sposób, wzbudzają u odbiorcy wiele emocji, przełożyć można je z powodzeniem również na własne życie. Książka wzbudza wiele emocji, od łez po uśmiech na twarzy. Książkę czyta się jednym tchem, co bardzo lubię, gdy książki wciągają od samego początku. Cała Leśna saga jest godna polecenia, jest tylko jeden problem... że to ostatnia już część tej sagi, a ja z chęcią bym przeczytała kolejną :)


Wszystkie dzieje się na Leśnej Polanie, Majka z Marcinem ulegają bardzo bardzo poważnemu wypadkowi, wypadkowymi samochodowemu. ich stan jest krytyczny, Marcinowi udaje się przeżyć, lecz Majce- niestety nie. Czy uda mu się z tym pogodzić? Jak sobie Marcin poradzi w tej sytuacji?

Gabrysia i Wiktor mogą  tworzyć kochającą się rodzinę. Tylko czy oboje tego chcą? Ona chyba nie jest trochę pewna, on twierdzi, że już dłużej czekać nie będzie. Co z tego wyniknie?
 

Z kolei Julka i Patryk zostają obdarowani najcenniejszym darem. Czy oboje są na to gotowi? Ona nie bardzo, a on sam nie może przyjąć takiego skarbu...

Ta nowość do kupienia w księgarni Tania Książka.  

3 komentarze:

  1. wspaniała trylogia na jesienne wieczory- polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią przeczytam książkę. Lubię tę autorkę:)

    OdpowiedzUsuń
  3. kolejna dobra książka Michalak. Pozdrawiam, Zosia

    OdpowiedzUsuń