poniedziałek, 11 września 2017

Pętla motoryczna "Pojazdy"

Pętla motoryczna "Pojazdy" - takie cudo znajdziecie w sklepie internetowym Neko Toys ShopZabawka jest drewniana-zawiera drewnianą podstawę, drewniane elementy oraz metalowe pręty. . Wszystkie elementy zostały starannie wykonane i są starannie dopracowane. Sama pętla ma 23 cm wysokości, więc jest naprawdę duża. Średnica tej zabawki to 18 cm. Pętla przeznaczona dla małych chłopców, którzy mogą przesuwać drewniane pojazdy- ciężarówkę i karetkę ulicami. Na prętach metalowych znajdziemy znaki drogowe.

Pętla rozwija zdolności motoryczne u dzieci, idealne już dla rocznych dzieci, choć u mnie już pół roczny synek pętlą się zainteresował ;) Ciężko synkowi było nawet zrobić zdjęcia, gdyż jego rączki cały czas były w ruchu i przez to zdjęcia są troszkę rozmazane :) Dzieci uwielbiają tego typu zabawki, gdzie mogą coś przekładać, podnosić, przewlekać itp... Jest to zabawka tego typu, którą powinno mieć każde dziecko w domu. Dodam jeszcze, że zabawka naprawdę sprawia, że dziecko jest nią długo zainteresowane i często powraca do niej :) U nas się sprawdziła w 100% - warta swojej ceny za jakość, wykonanie i zainteresowanie dziecka :)

Dodatkowo jeśli bylibyście niezadowoleni z zakupu to bez podawania przyczyny można w ciągu 14 dni zwrócić towar do sklepu.

3 komentarze:

  1. synkowi chyba przypasowało, pozdrawiam☺

    OdpowiedzUsuń
  2. wspaniała zabawka, a synek faktycznie nieźle się ruszał:) ale to znak, że dobrze się bawił :) Pozdrawiamy z Opola

    OdpowiedzUsuń