czwartek, 21 września 2017

"Żona mimo woli" Annika Sharma

"Żona mino woli" to opowieść o dziewczynie, która zostaje postawiona przez bardzo ważną życiową decyzją, zobaczcie jaką.Główna bohaterka książki ma na imię Nithja. Przed jej narodzinami rodzice przeprowadzają się z Indii do Stanów Zjednoczonych- także łączą ją dwie kultury tych krajów. Często podróże, odwiedzanie rodzinnych stron sprawiły, że została wychowana w kulturze indyjskiej. Serce nie sługa i zakochuje się w Amerykaninie. Czy podąży za głosem sercem i poślubi właśnie jego? Czy posłucha rodziny i poślubi Hindusa tak jak karze jej kultura?

Pomimo tego, że ,,Żona mimo woli" to książka z serii tych, gdzie możemy domyślić się od początku  jaki będzie mieć finał to czyta się  nią z ogromną przyjemnością. Autorka wprowadza nas w tajniki kultur obu krajów tak by lepiej poznać świat Hindusów i ich zwyczaje.

Książkę czyta się lekko  i ciężko się od niej oderwać, jak to bywa zresztą z romansami :) Decyzja dziewczyny nie była łatwa i zawsze zostaje ta niepewność, kogo wybierze? Choć można się domyślić to  zawsze może jednak akcja się obrócić i bohaterka podejmie decyzję, której się nie spodziewaliśmy :)

Jeśli macie ochotę poczytać romans o prawdziwej miłości to zachęcam do lektury ;)

Ta nowość do kupienia w księgarni Tania Książka.  

2 komentarze:

  1. książka nie dla wszystkich, powinna być w kategorii romanse. Na pewno osobom lubiących romanse przypadnie do gustu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie skończyłam czytać, 8/10

    OdpowiedzUsuń