wtorek, 14 listopada 2017

Huśtawka SVAVA

Choć na dworze szaro, buro i pochmurno to jest coś co sprawia, że moja córka chętnie wychodzi na dwór. Odkąd na podwórku zawiesiliśmy huśtawkę SVAVA nawet w deszcze chce wychodzić i się pobujać:)Huśtawka bardzo solidnie wykonana, tkanina zamykana na zamek błyskawiczny, więc łatwo się zdejmuje i można prać ją w 40 stopniach. Montaż jest banalnie prosty i każdy sobie z nim poradzi ;)  Na samej huśtawce dziecko może huśtać się na siedząco, leżąco lub stojąco (dla starszych :)). My zamontowaliśmy ją dosyć nisko ziemi, tak by dziecko mogło samo się odpychać i bujać. Co nie jest możliwe przy tradycyjnych huśtawkach, małe dzieci same się nie pobawią, a z tą huśtawką to żaden problem ;)

Bałam się trochę, że będzie wywrotna, ale to tylko były moje obawy :D

Zabawki mojej córki również miały tą przyjemność i mogły się pobujać, córka bujała je dobre 15 minut ;) Tylko pies zdążył uciec :D

Jeśli nie macie prezentu na święta polecam zakup tej huśtawki, a dziecku sprawi na pewno wiele radości. Będzie czekało z niecierpliwością kiedy tylko zawita wiosna i rodzice zamontują huśtawkę na dworze. Dzięki stronie Ikeomania kurier dostarczy Wam ten produkt do samych drzwi.

Dodatkowo na stronie Ikeomania kupicie cały asortyment ze sklepów IKEA. Gorąco polecam i zachęcam do zakupów :)

Polecam w 100%

Wysokość: 160 cm
Średnica: 92 cm
Maksymalne obciążenie: 70 kg
Waga: 3,88 kg4 komentarze:

  1. ale frajda dla dzieciaka :) super :) Pozdrawiam, Julka

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedyś mieliśmy podobną i wszystkie dzieci z okolicy do nas przychodziły😀😀😀 Kasia

    OdpowiedzUsuń