środa, 1 lutego 2017

"Stuku puku" Granna

Gra "Stuku puku" firmy Granna jest ostatnio numer 1 wśród gier mojego dziecka. Początkowo trochę obawiałam się gdy zobaczyłam w środku pineski, że zaraz powbija je sobie w rączki i się pokaleczy, ale przy pomocy rodzica nic złego dziecku się nie stanie... a córka również szybko opanowała technikę wbijania pinesek :)W zestawie znajdziemy dużo solidnych elementów z grubej tektury o kolorowej barwie, tablicę korkową, młotek, pineski, kolorowe ilustracje z wzorami tworzenia obrazków.

Można patrzeć na obrazek i taki sam układać na tablicy lub młodsze dzieci mogą położyć obrazek na tablicy i na nim układać poszczególne elementy. Jedyny minus to to, że szybko zniszczyło się nam opakowanie do pinesek, ale moje dziecko wpadło na pomysł by powpinać je wewnątrz pudełka :)

Gra ma wiele kombinacji, a dziecko może tworzyć przeróżne obrazki według własnych upodobań. Ponadto gra zajmuje dziecko naprawdę na dłuższą chwilę, a nie tzw. 5 minut. U nas bardzo się sprawdziła i myślę, że jeszcze posłuży nam sporo czasu. Polecam gorąco.

2 komentarze:

  1. Super, u nas też jest numerem 1 ta gra ☺

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest to gra z tych co dziecku nie nudzą się szybko ☺

      Usuń