środa, 26 kwietnia 2017

1000 nalepek dla 3-latka

100 nalepek dla 3-latka wydawnictwa Siedmioróg to zeszyt przedszkolaka, który skradł moje serce. A dlaczego? Przeczytajcie o tym poniżej :)

W książeczce znajdziemy aż 46 zadań, które polegają na naklejeniu naklejek w wybrane miejsca, np. trzeba przykleić owoce na odpowiednim drzewie, dokleić motylkowi kolorowe kropki na skrzydełku, przykleić zwierzątka w ich cienie lub nakleić bombki na choince.

Ten zeszyt z zadaniami skradł moje serce, bo nie jest to zeszycik, w którym dziecko wykona wszystkie zadania w 5 czy 10 minut, a tak naprawdę można podzielić dziecku czas na kilka zadań dziennie i mamy zabawę na kilka dni dla dziecka :)

Uważam, że cena jest naprawdę przyzwoita jak na coś to zapewni dziecku fajnie spędzony czas, no i jeszcze to 1000 naklejek (tak, aż 1000 ;)) a dzieci uwielbiają takie zabawy z naklejkami ;)

Dodatkowo w środku znajdziemy naklejki ze zwierzątkami, którymi dziecko może udekorować ulubione pudełko na klocki czy skrzyneczkę z zabawkami :) U nas naklejki znalazły się na płytkach w łazience, by przyzwyczaić dziecko do toalety zamiast nocnika :) Póki co się sprawdza i chętnie tam chodzi robić siusiu :D

Książeczka do kupienia tutaj4 komentarze:

  1. Bardzo fajna zabawa dla dziecka :) Dzieciaczki lubią nalepki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow... aż tyle naklejek w jednej książce? super ;)

    OdpowiedzUsuń