poniedziałek, 15 maja 2017

Balansująca Arka

Na pewno każdy z Was spotkał się z drewnianą zabawką z balansującymi zwierzątkami. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać bardzo fajną grę- Balansująca Arka firmy Neko Toy Shop. Na stronie firmy kupicie również Balansującego kotka :) Dodam jeszcze na początku, że firma oferuje bardzo fajne warunki zakupów- zakup w paczkomatach (dla oszczędności na wysyłce) oraz zwroty bez podawania przyczyny.
Balansująca Arka to gra dla dwóch osób (choć można też zagrać w 1 lub 3 ) polega ułożeniu wszystkich zwierzątek na statku, tak by nie spadły. Potrzebna Nam tutaj będzie strategia, a także dużo cierpliwości i opanowanie :) Rzucamy kostką... wypadła żaba to zaczynamy od żaby, potem rzuca przeciwnik i to co wypadło, takie zwierzątko układa na statku. Gra wcale nie jest taka prosta :) Zwierzątka lubią się przewracać i trzeba zaczynać od nowa:D

Wszystkie elementy są drewniane, kolorowe i bardzo solidne. Farba nigdzie nie odpryskuje, więc za jakość na pewno przyznałbym najwyższą notę. Dużym plusem jest również pudełko dołączone, w którym można schować grę po zabawie (często te gry w marketach są tylko owinięte folią, więc po rozpakowaniu nie mamy gdzie schować gry)

Bardzo fajna gra drewniane, wykonana bardzo solidnie, która nauczy Nasze dzieci cierpliwości, koncentracji i logicznego myślenia. Zajmie dzieci też na dłuższą chwilę... :)

  no to mamy żabę, słonia, zebrę, tygrys...
  i kolejny tygrys i panda...
 i lew i znowu lew...
 i słoń i zebra na samej górze stoi do góry nogami... i bach zwierzątka spadły... zaczynamy od nowa :)

6 komentarzy: