niedziela, 7 maja 2017

Takie małe, takie duże - 4 książeczki Wilga

Takie małe, takie duże, takie wysokie i taaaakie długie to kolejna propozycja wydawnictwa Wilga, która mi się tak spodobała, że postanowiłam się z Wami nią podzielić :)Są to 4 książeczki zamknięte w jednym pudełku, każda książeczka ma taki format jaki przedstawia. Znajdziemy w środku książeczkę wysoką, długą, małą i dużą. I tak w tej wysokiej znajdziemy obrazki prezentujące wysokie rzeczy i zwierzątka, np. żyrafę, latarnię morską, wieżę, palmę itp... w książeczce długiej znajdziemy krokodyla, jamnika, łyżeczkę itp... w małej książeczce nie zabraknie biedronki czy groszku, a w dużej na pewno znajdziemy słonia i niedźwiedzia ;)

Pomysł bardzo fajny na zaprezentowanie dzieciom tych czterech przymiotników i oswojenie ich z pokazaniem przykładów w książeczkach oraz zaprezentowanie samych książeczek w zabawny sposób.

Same książeczki zostały przepięknie wydane, pełne są kolorowych obrazków. Książeczki mają zaokrąglone rogi, więc są w pełni bezpieczne dla Naszych maluszków. Przyciągną wzrok i wzbudzą zainteresowanie niejednego małego szkraba. Wkładanie i wyjmowanie książeczek z pudełeczka (które również jest solidne i wykonane z grubszego kartonu) zainteresuje dzieci. Takie pudełeczko z pewnością może stanowić idealny pomysł na prezent dla maluszków na zbliżający się Dzień Dziecka czy inną okazję.

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne książeczki :) Bardzo fajny pomysł z tym kształtem książeczki w formacie jaki przedstawia - dzieciom jest łatwiej sobie to poukładac w główkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to już wiem co kupię bratanicy na Dzień Dziecka, dzięki za pomysł :D Krysia

  OdpowiedzUsuń
 3. super pomysł:D zapisuję na listę zakupów:D Zosia

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajny pomysł tych książeczek

  OdpowiedzUsuń