niedziela, 18 czerwca 2017

Książeczki w plecaczku

Książeczki w plecaczku to kolejna nowość wydawnictwa Wilga, plecaczki dostępne zarówno do chłopców jak i dziewczynek.Choć plecaczki są wykonane z kartonu to mojej córce w niczym to nie przeszkadza i zakłada go wszędzie- na wycieczkę, do sklepu, na plac zabaw :)

W plecaczku znajdziemy 4 książeczki, każda z innymi propozycjami zabaw, w jednej mamy kolorowanki, a w pozostałych mnóstwo przeróżnych łamigłówek- labirynty, zabawy w znalezienie dwóch identycznych bucików, w dopasowanie cieni do zwierzątek, dorysowanie jakiegoś elementu, puzzle, znalezienie różnic i wiele, wiele innych. Oprócz tego w plecaczku znajdziemy, aż 3000 maleńkich naklejek, którymi dziewczynki mogą ozdabiać swoje rysunki.

Z tyłu książeczek znajdziemy rozwiązania do zagadek, także zawsze można sprawdzić czy dobrze, dziecko rozwiązało daną zagadkę.

Taki plecaczek idealnie sprawdzi się na wakacjach, można zabrać go wszędzie, wystarczy tylko, że do plecaczka włożymy jeszcze ołówek i kredki i mnóstwo zabawy gwarantowane. A dziecko na pewno nudzić się nie będzie :)2 komentarze:

  1. śliczne i super rozwiązanie na wycieczki:) Zosia

    OdpowiedzUsuń
  2. mojej córce na pewno przypadło by do gustu :D Pozdrawiam, Joasia

    OdpowiedzUsuń