wtorek, 10 października 2017

Jak ćwiczyć rączkę z wydawnictwem Martel?

Ćwiczenie rączki u dzieci to bardzo ważna rzecz by dzieci ładnie pisały, wycinały, kolorowały itp
Wydawnictwo Martel ma dla Nas kilka nowych książeczek z którymi to zadanie będzie bardzo proste :)Literki- to książeczka z którą dzieci poznają i poćwiczą pisanie całego alfabetu. Oprócz tego w książeczce znajdziemy bardzo wiele szlaczków, które dzieci muszą narysować bez odrywania rączki oraz wiele zadań do wykonania.

Cyferki- to książeczka z którą dzieci poznają i poćwiczą pisanie cyferek od 0 do 9. Oprócz tego w książeczce znajdziemy bardzo wiele szlaczków, które dzieci muszą narysować bez odrywania rączki oraz wiele zadań do wykonania.

Moje pierwsze szlaczki- to rysowanie ślad po śladzie, każda strona ma nowe zadanie do wykonania. Nie są to same szlaczki, a bardziej fajne zadania, dzieci muszą narysować drogę by odkryć do kogo należy żółw, narysować tęczę, którą później mogą pokolorować itp...


Książeczki idealnie przygotują dziecko do nauki pisania w szkole oraz poprawią umiejętność rysowania. Dzieci będą starannie wykonywać powierzone im zadania i bardziej się przykładać. Z odpowiednią precyzją będę rysować i kolorować. Oprócz tego przyswoją sobie i oswoją się z nowymi literkami i cyferkami. Poznają nowe słowa oraz powtórzą poznane już wcześniej nazwy kolorów. Kolorowe ilustracje w książeczkach na pewno zachęcą dzieci do wykonywania powierzonych im zadań.
1 komentarz: