czwartek, 5 października 2017

Pociąg Livorno

Ostatnio do Naszych zabawek dołączył pociąg Livorno firmy Goki ze sklepu Dobre zabawkiPociąg Livorno jest to drewniany pociąg wykonany bardzo starannie, solidnie i bardzo kolorowo :D Wszystkie elementy są dopracowane w każdym szczególe. Nie jest to jakiś zwykły pociąg, tylko pociąg cyrkowy. Przewozi on zwierzęta cyrkowe takie jak: słonie, zebrę, konika, lwa, tygrysa a dodatkowo klowna, baletnicę i akrobatę.

Pociąg ma ruchome kółeczka, a wagony można odłączać i ponownie złączać. Maszynistą może być tylko klown, gdyż tylko on mieści się 'za kierownicą', ale pozostałe zwierzęta i osoby można w dowolny sposób przewozić, u nas koń nawet jechał na dachu :)

Taki pociąg już może być prezentem dla dzieci od 18 miesięcy, a 3 latki na pewno już znajdą własne jego zastosowanie :) Bardzo polecam, u nas córka potrafi się nim bawić od rana do wieczora przewożąc różne rzeczy, a dodatkowo bawi się w cyrk. Taka zabawka pomoże dzieciom poznać nowe zwierzęta, utrwalić ich nazwy i kolory.2 komentarze:

  1. oj tak dzieci lubią takieei zabawki, szkoda tylko, że drewniane są bardzo drogie. Jednak czasem warto zainwestować w jedna porządną niż kilka byle jakich. Pozdro! Kamil

    OdpowiedzUsuń
  2. drewniane zabawki sa fajne😊

    OdpowiedzUsuń