środa, 18 kwietnia 2018

"Niewinna" Whitney G.

 "Niewinna" to drugi tom sagi Domniemanie Niewinności


"Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa.
Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo. Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.
Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey?"


W tym tomie zdecydowanie między Aubrey i Andrew jest coś więcej niż tylko seks. Niby jedno i drugie nie mówi o swoich uczuciach, ale Andrew robi wyjątek i pierwszy raz pozwala zostać Aubrey u siebie na noc, a jak się potem okazuje- nie tylko na jedną noc. Na jaw wychodzi, że nie tylko ona miała przed nim tajemnica, być może on ma jeszcze większe. Nie chce rozmawiać o tym co było, ale ewidentnie widać, że coś ukrywa.

Książka wciąga, a jej rozmiar- niewiele ponad 100 stron sprawia, że można ją przeczytać w godzinę :) Jest to zdecydowania jedna z cienkich książek jakie czytałam z taką fascynacją. Fabuła wciąga, a gdy książka się rozkręca już czytamy jej ostatnią stronę. Jest tu wiele emocji, seksu, intryg, niedomówień i tajemnic. Końcówka książki to jedna wielka niewiadoma co wydarzy się w kolejnym tomie, ale tym bardziej zachęca do sięgnięcia po kolejny tom, który już w czerwcu się pokaże. A ja dzięki tej sadze zostałam nową fanką książek Whitney G.

Ten bestseller do kupienia w księgarni Tania Książka

3 komentarze:

 1. polecam również Turbulencje😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Obydwie części mi się bardzo podobały, wolałabym je w sumie jako jeden tom :) Nie mogę doczekać się kolejnego :D
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się😊 są tak krótkie, że mogłyby tworzyć jedną całość😊

   Usuń