czwartek, 19 kwietnia 2018

"Pojedynek uczuć"

"Pojedynek uczuć" wydawnictwa Filia jest to książka, której bohaterowie długo pozostają w Naszej pamięci :)"Jak jeszcze może zaskoczyć nas życie? Trzydziestoletnia Maja mieszka ze swoim synkiem Krzysiem w apartamencie kupionym za namową ojca dziecka, prezesa dobrze prosperującej firmy. Spełnia się zawodowo, od lat jest w trwałym związku, czy może zatem chcieć czegoś więcej? Może tylko tego, by ta sielanka trwała wiecznie, a przede wszystkim żeby nie okazała się złudzeniem…"

"Pojedynek uczuć"  jest to wznowienie książki z 2013 roku Krystyny Mirek. Także pewnie wiele z Was już zna tą książkę :)


Maja ma wszystko czego tylko może zapragnąć, od miłości - do ukochanej osoby i syna , po wspaniałą pracę. Życie niby ułożone, jednak pewnego dnia Adam zabiera swoje rzeczy i znika z życia Mai. Od tej pory wszystko się zmienia- Maja zostaje samotną matkę, ale również ma na głowie cały dom i kredyt do spłacenia. W pracy również przestaje być kolorowo, dla szefa jest najważniejsza praca, bo sam nie ma życia prywatnego. Czy Maja sobie poradzi?

Pewnego dnia w firmie pojawia się syn prezesa,który odbiera ojcu firmę i władzę. I tu zaczyna toczyć się walka. Może jednak między Szymonem a Mają pojawi się jakaś mięta? Czy pomoże jej? To już musicie sami doczytać :)

Sam tytuł książki już wiele mówi, że Maja bije się z wieloma myślami i uczuciami. Książka bardzo fajna, napisana lekkim piórem. Ja osobiście bardzo lubię książki Krystyny Mirek i bardzo się cieszę, gdy pojawiają się na rynku takie wznowienia książek i mogę po nie sięgnąć :)

1 komentarz: