wtorek, 17 kwietnia 2018

"Oskarżyciel" Whitney G.


"Oskarżyciel" to pierwszy tom sagi Domniemanie Niewinności


"Andrew Hamilton to typowy łamacz kobiecych serc. Na jego widok niejednej przedstawicielce płci pięknej miękną kolana. Bohater jest zbyt zajęty pracą w kancelarii prawniczej, by znaleźć czas na prawdziwą miłość, od której zresztą stara się stronić. Interesują go wyłącznie przygody na jedną noc z zupełnie przypadkowymi kobietami, które poznaje za pośrednictwem internetu i portali randkowych. Relacja między mężczyzną a jego świeżo poznanymi partnerkami kończy się najczęściej na jednej wspólnie spędzonej nocy. Bohater trafia jednak w końcu na Alyssę, która również jest prawniczką. Andrew jest przekonany, że kobieta prócz rozmowy nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Ich wspólna konwersacja rozwija się jednak do tego stopnia, że mężczyzna postanawia podzielić się z nią pikantnymi szczegółami na temat swoich miłosnych i seksualnych podbojów.

Kiedy kilka miesięcy później w jego kancelarii pojawia się niezwykle seksowna blondynka zainteresowana płatnym stażem, Andrew nie może oprzeć się wrażeniu, że kiedyś już mieli okazję się poznać. Szybko jednak dochodzi do wniosku, że dwudziestodwuletnia studentka, która przedstawiła się jako Aubrey Everhart to tak naprawdę  Alyssa! Czy jednak jest to możliwe? Czy Alyssa dotychczas tylko go zwodziła i okłamywała?"


Książka krótka i mega wciągająca. Początkowo trochę przypominała mi Greya, wiele w niej seksu ze szczegółami. Po skończeniu tej książki miałam to szczęście, że mogłam od razu sięgnąć po drugi tom "Niewinna". Poznali się przez internet na czacie prawniczym, gdy Alyssa przyszła to rozmowę o staż do kancelarii Andrew od razu się zorientował z kim ma doczynienia. Choć go pociągała od pierwszego spojrzenia, to nie mógł jej wybaczyć, że go okłamała. Jednak chęć pożądania i posiadanie jej choć ten jeden raz zwyciężył. Taki właściwie był plan- tylko jeden raz, a potem następna. Gdy w kancelarii pojawiła się żona to okazało się, że nie tylko ona go okłamała.

W książce znajdziemy wiele smsów i maili, które jeszcze bardziej sprawiają, że książkę czyta się błyskawicznie. Nie dość, że fabuła jest bardzo wciągająca, to sama książka liczy niewiele ponad 100 stron. Można by powiedzieć, że jest zdecydowanie za krótka :) Ja tymczasem sięgam po kolejny tom, a Was zachęcam do przeczytania tej książki. Naprawdę warto :) Nie sądziłam, że tak bardzo mnie wciągnie ta saga.

Książki te przepełnione są seksem, pożądaniem, namiętnością, intrygą, a na dodatkowo znajdziecie w nich tajemnicę z przeszłości Andrew. Jeśli lubicie lektury lekkie i przyjemne to saga Domniemanie Niewinności będzie strzałem w dziesiątkę. Mnie pochłonęła ta historia i czekam na więcej. Polecam!

Ten bestseller do kupienia w księgarni Tania Książka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz