poniedziałek, 29 października 2018

Powrót do poziomki

"Powrót do Poziomki" (klik) Katarzyny Michalak to drugi tom serii owocowej, książkę kupicie w księgarni Gandalf www.gandalf.com.pl

"Ewa jest wreszcie szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek, ma śliczną córeczkę, a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać, że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze.
Lecz ścieżki życia nie mogą być proste…
Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty, a mąż wyjeżdża w interesach na drugi koniec świata, bajkowy świat Ewy zaczyna się rozsypywać jak zamek z piasku.
Czy uda się jej ocalić wydawnictwo przed bankructwem i uratować swoje małżeństwo? Z kim wróci z dalekiej podróży? Czy będzie to jej mąż, czy ktoś inny?
Powrót do Poziomki to ciepła, zabawna powieść o ludziach, którzy potrafią stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidzianym kłopotom. Bo wszystko można przezwyciężyć dzięki nadziei, przyjaźni i miłości!"

Na świat przychodzi córeczka Ewy- Julcia. Wtedy wydaje Nam się, że życie Ewy w końcu już będzie poukładane, a jej droga usłana różami. Niestety tak nie jest. Mąż Ewy oznajmia, że wyjeżdża na 2 miesiąca na Korei i wydawałoby się,  że to nic strasznego. Jednak jest małe ale... a właściwie jeden malutki szczególik, o którym wszyscy dookoła wiedzą, tylko nie sama Ewa....

Choć sama główna bohaterka momentami potrafi być irytująca, niezdecydowana to i tak bardzo ją lubię. Może dlatego, że sama czasem taka jestem ?:) Książka na pewno umili nie jeden wieczór, a ja zabieram się za kolejny tom :)

1 komentarz: