piątek, 2 listopada 2018

"Lato w Jagódce" Katarzyna Michalak

"Lato w Jagódce" (klik) to trzeci tom serii owocowej do kupienie w księgarni Gandalf www.gandalf.com.pl


"Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc…
Gabrysia wiedziała, była pewna!, że szczęście to coś, co przydarza się innym. Bo przecież nie jej: nieśmiałej brzydulce, patrzącej na świat zza grubych okularowych szkieł.
Aż do dnia, gdy do jej serca zaczyna pukać miłość, a wraz z nią pragnienie, by zawalczyć o swoje marzenia. Na przekór wszystkim i wszystkiemu…"


Gabrysia Szczęśliwa, jej nazwisko nic nie ma wspólnego z jej życiem. Wcale nie jest szczęśliwa, w dzieciństwie została porzucona przez rodziców. Jej uroda nie jest również czym by mogła się pochwalić, a do tego wszystkiego jest kaleką. Mimo takich problemów jakie zesłał jej los to stara się sama ze wszystkim radzić i być na swój sposób szczęśliwa, co wcale nie jest łatwe w jej przypadku.

Zupełnym zaprzeczeniem Gabrysi jest Malina, która ma wszystko, a przede wszystkim pieniądze i urodę, którą może się chwalić. O tym co połączy te dwie kobiety musicie sami przeczytać, a powiem Wam tylko, że naprawdę warto :)

Katarzyna Michalak napisała kolejną fantastyczną książkę, którą pochłonęłam jednym tchem. Zwrot akcji jest dość nieprzewidywalny, co sprawia, że książka jeszcze bardziej wciąga i zachęca. Polecam.
 

1 komentarz: