wtorek, 22 października 2019

"Wszystkie nasze tajemnice" Jess Ryder

"Wszystkie Nasze tajemnice" jest to książka zdecydowanie o nieprzewidywalnych zwrotach akcji.


Przyznam się Wam, że początkowo książka bardzo wolno się rozkręcała, aż do momentu gdy Natasha dowiedziała się, że jej własny mąż porwał jej dziecko. Niby wszyscy mówili jej, że nie można porwać własnego dziecko gdy się jest jego rodzicem, a rodzice żyją razem. Jednak w tym przypadku było zupełnie inaczej... Natasha była drugą żoną Nicka, problem polegał w tym, że jego rodzina jej nie akceptowała. Mało rodzina, bo także jego była żona z którą miał całkiem dobre relacje. Gdy dowiedziała się, że Nick może ją zdradzać postanowiła odejść od niego z córką, ale on ją uprzedził i zniknął wraz z ich dzieckiem. Pewnego dnia nawet zamki zostały wymienione w drzwiach, więc została bez niczego. Jedyną osobą, która mogła jej pomóc to była Jes- była żona jej męża. Choć jej intencje nie do końca były szczere, to później się zmieniła o 360 stopni. Czy udało jej się odnaleźć córkę tego Wam nie zdradzę, musicie sami się przekonać.

Natasha jest taką bohaterką, że od razu wzbudza sympatie, chce jej się pomóc i ją wspierać. No i przede wszystkim dowiedzieć się jakiś informacji o jej córce. Jes choć wredna z natury i nieprzewidywalna to przyznam, że sama jej trochę zaczęłam ufać i wierzyłam, że się zmieniła. Choć po takich ludziach nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać.

Jest to na pewno jedna z lepszych książek, które ostatnio miałam przyjemność czytać. Trzyma w napięciu do ostatniej strony. A zwrotu akcji potrafią być nieziemskie. Autorka celowo daje nam nadzieje, że już znamy zakończenie książki, już wiemy co się wydarzy.... a po chwili nieprzewidywalny zwrot akcji i od nowa tropimy. Polecam z czystym sumieniem.

Ta nowość do kupienia w księgarni Tania Książka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza