piątek, 21 kwietnia 2017

"Kołysanki naszego dzieciństwa" wyd. Martel

Często mamy problem co kupić w prezencie siostrze, kuzynce, przyjaciółce która urodziła dziecko. Kolejną zabawkę (a może już taką ma?), ubranko (tylko jaki rozmiar, czy nie będzie już za małe?), paczkę pieluch (a nie lepiej coś innego, tak żeby została dziecku po Nas jakaś pamiątka? a tak pieluchy się skończą i nic nie zostanie :)) i tu mam dla Was rozwiązanie- idealnym prezentem zarówno dla mamy i dziecka będzie książka z kołysankami i płytą CD wydawnictwa Martel.
Piosenki na płycie śpiewane przez same znane osoby takie jak: Majka Jeżowska, Olga Bończyk czy Joanna Jabłczyńska. Usłyszymy z głośników aż 14 przepięknych kołysanek, które powiększą repertuar każdej mamy :) Oprócz tego w samej książce znajdziemy teksty wielu innych piosenek, które również możemy śpiewać Naszym maleństwom.


Z takiego prezentu na pewno ucieszy się maluszek- będzie poznawał nowe melodie i słowa, a piękna, spokojna muzyka na pewno nie raz ukołysze go do snu. A mama? Też na pewno się ucieszy- bo w końcu ktoś zaśpiewa za nią, a i sama pewnie chętnie pozna nowe piosenki, które może zaśpiewać maleństwu.... a nie tylko: aaaa kotki dwa ... :)

Myślę, że taki prezent to będzie strzał w dziesiątkę- ja bardzo bym się ucieszyła :) 

Warto obserwować stronę wydawnictwa, bo często można trafić na promocję i kupić tą oraz inne książeczki w naprawdę atrakcyjnych cenach.

5 komentarzy:

  1. Mam bratanicę, która w lipcu kończy dwa latka i juz zaczynam rozglądac się za cudami, które mogłabym jej kupić gdy przyjedzie do Polski :) Takie kołysanki to będzie świetny pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo dzieki za pomysł 😀 Kasia

    OdpowiedzUsuń